Ірина Новиченко's picture
Ірина Новиченко

Родина є основою людської цивілізації – тези виступу Ірини Новиченко на 35 конференції НО  

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Один із найважливіших шляхів зміцнення Української держави сьогодні і завжди – плекати відданість кожного українця родинним цінностям. Родина є основою людської цивілізації. Любити свою родину, оберігати і підтримувати її означає служити еволюційному прогресу, захищати найвищі людські цінності.

190319simya.jpg

Арійська сім'я (1938–1939), фрагмент. Художник  Вольфганг Вільріх.
Арійська сім'я (1938–1939), фрагмент. Художник Вольфганг Вільріх.

Американська письменниця Гелен Анделін, авторка знаменитого бестселера “Чарівність жіночності” і щаслива багатодітна мати, була переконана: “Більшість проблем цього світу зароджується в нещасливих родинах.  Якщо ми хочемо мати мир у світі, ми повинні почати з родини”. 

Саме в родині дитина навчається вирішувати проблеми шляхом згоди, взаємних компромісів, тут вона отримує уроки відповідальності, вдячності, вірності, терплячості, усвідомлення свого місця в ієрархічній системі. У родині ми вчимося любити – себе і ближніх своїх, відчувати родові енергії і служити духовним силам, вищим за наші власні амбіції й інтереси.

Перед українським жіноцтвом нині постало надзвичайно важливе та актуальне завдання – зберігати, примножувати й осучаснювати давні українські родинні традиції, сприяти якомога глибшому усвідомленню молодими українцями значущості родинних цінностей. 

Про плюси і мінуси сучасної гендерної політики, про причини і наслідки ослаблення в суспільстві родинних і родових зв’язків, про шляхи відновлення                 поваги молоді до батьків та інституту сім’ї загалом розповість Ірина Новиченко у виступі «Міцна родина – міцна країна».

Арійська сім'я (1938–1939). Художник  Вольфганг Вільріх.

Наші інтереси: 

Плекати відданість кожного українця родинним цінностям

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Comments

Арсен Дубовик's picture

Саме так!

Quote:
Родина є основою людської цивілізації. Любити свою родину, оберігати і підтримувати її означає служити еволюційному прогресу, захищати найвищі людські цінності.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)