Петро Олар's picture
Петро Олар

Литовська компанія STEKAS прагне допомогти Україні з автоматизацією бізнесу - Кестутіс Віпартас

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Problemos, kurios šiandien jaudina smulkųjį ir vidutinį verslą, jau seniai išspręstos Europoje. Mūsų pašnekovas Kęstutis Vipartaslietuviškos firmos STEKAS vadovas, kuri jau 25 metus yra tarp lyderių, kuriančių buhalterinės apskaitos programinę įrangą smulkiam ir vidutiniam verslui. Dabar jo žvilgsnis nukreiptas į Ukrainą, ir STEKO kompanija stengiasi padėti ukrainietiškam verslui spręsti automatizuotos apskaitos ir verslo valdymo klausimus.
 

Ви автор однієї з найпопулярніших у Литві програм управління бухгалтерським обліком, як з'явилася ідея зробити її доступною українському користувачеві?

– У проект Стекас+ закладений 20-річний досвід з автоматизації бухобліку на різних поколіннях комп'ютерної техніки і операційних систем. У цю програму нам вдалося впровадити не тільки досвід, але і міць, функціональність, простоту управління одночасно. Уже в минулому році ми вирішили, що на литовському ринку досить тісно з таким продуктом, але тільки у цьому році розпочали підготовчі роботи для впровадження Стекас+ в інші країни Західної Європи. Відверто скажу, що йти в Україну нас підштовхнула зустріч і знайомство з українцями, які досить чітко намалювали ситуацію з ПЗ бухобліку в своїй країні. Звичайно, основними критеріями напрямку і самовизначення для нас стали хороші і дружні відносини між нашими країнами і чітке розуміння, яким шляхом намагається йти Україна.

Наша мета – поставити на український ринок продукт, що відповідає міжнародним стандартам бухгалтерського обліку.

Головне, на чому наголошує СТЕКАС це безпека, надійність, сучасність. Як вам вдається це виконувати всі 25 років?

– По-перше, у Литві пріоритетну увагу ми приділяємо не продажу ПЗ і їх кількості, а обслуговуванню клієнтів, які купили програмне забезпечення.

По-друге, маємо стабільну команду програмістів і консультантів, деякі з них працюють від початку створення підприємства.

По-третє, намагаємося йти в ногу з новими технологіями, міжнародними стандартами та законами своєї країни.

Наш бізнес – чесний, ми відкриті не тільки клієнтам, але дружимо і з деякими конкурентами, багато допомагаємо установам системи вищої та професійної освіти (безоплатно створено до 1000 комп'ютерних місць з ПЗ СТЕКАС+), маємо великий досвід роботи з державними підприємствами.

– Що найближчим часом фірма СТЕКАС готує для українців?

Для України ми готуємо нашу нову литовську версію СТЕКАС+, в даний час ведуться роботи з перекладу діалогового інтерфейсу і форм звітності, а також деяких відділів документації з управління програмою. Паралельно ведуться роботи і налаштовуються контакти з українськими підприємствами, які можуть займатися впровадженням програми та супроводом, навчанням своїх клієнтів і консультаціями.

Як у Литві відбувається перехід з інших програм на СТЕКАС, як переносять базу даних, скільки це займає часу і чи потрібно спеціальне навчання?

– Перехід з однієї програми на іншу – це досить складний етап впровадження системи бухгалтерського обліку в бізнесі. Це не заміна автомобіля однієї марки на іншу. У чому ж складність... По-перше, це річний цикл фінансової звітності. По-друге, різна архітектура програм і баз даних. По-третє, – різні потреби підприємств по використанню бухгалтерських даних для управлінського обліку бізнесом.

Тому одного рецепта для переходу від однієї програми на іншу нема. Як ми це робимо в Литві...

По-перше, намагаємося і домовляємося з клієнтами (особливо, з середніми і великими підприємствами) закінчити фінансовий рік зі старою програмою, а паралельно ведуться роботи з навчання персоналу управління нашій програмі.

По-друге, визначається план переходу і розбираються конкретні можливості міграції даних. Це можуть бути і прямі дії між різними базами даних, і дії через окремі експортно-імпортні процедури, були ситуації, коли окремі дані бухгалтерам доводилося вводити вручну.

Спеціального навчання для проміжного переходу не треба, достатньо навчити управління новою програмою і визначити, як буде здійснюватися сам перехід. Досить часто, особливо на великих підприємствах, в перехідному періоді припадає дублювати введення даних в дві системи. Але маленьким підприємствам, в яких працює один бухгалтер, це не загрожує.

Надійний і сучасний облік для України, яким він повинен бути?

– Сучасність і надійність обліку для мене – це...

По-перше, - міжнародні стандарти бухобліку в сукупності з сучасними технологіями автоматизації процесів.

По-друге, – надійні бази даних і сучасні комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку, що відкривають необмежені можливості з управління бізнесом.

По-третє, – надійні і чесні партнери, які поважають закони країни і впроваджують їх у ПЗ.

По-четверте, – просвіта та навчання молодого покоління роботі з такими системами. У сукупності цих складових я бачу надійний шлях, яким треба йти, і мета, до якої треба прагнути.

Україні необхідно прагнути до світових стандартів. Проблема українського бізнесу не лежить в площині створення окремого програмного продукту для ведення обліку. Україні набагато важливіше створити свою бухгалтерську «екосистему», суть якої – комплексне рішення для бухгалтерського сектора, яке зачіпає всі сфери діяльності бухгалтерів і керівників підприємств. У той же час ця екосистема повинна бути абсолютно незалежною від зовнішніх факторів, вона убезпечить український бізнес і Україну в цілому від зовнішніх загроз.

Які можливості для українського бізнесу і підприємців відкриє Ваша нова версія програми СТЕКАС+? І наскільки ця програма зможе наблизити український бізнес до європейських стандартів, простоті і прозорості обліку і управління?

– СТЕКАС+ це не тільки програма бухгалтерського обліку. Це хороший інструмент для управління своїм бізнесом. Впровадження СТЕКАС+ на підприємстві – вже крок до міжнародних стандартів бухобліку та управління бізнесом. Поєднується простота управління програми з її багатофункціональністю. Маленькі підприємства зможуть відкрити і окремі функції, які присутні тільки в програмах CRM (Client Relationship Management) або навіть тимчасово замінити їх. Використання додаткових модулів, таких як СТЕКАС+ WEBservis, робить систему відкритою, з великими можливостями інтеграції з іншими програмами управління бізнесом, такими як електронні магазини, електронні документи, логістика та ін.

СТЕКАС+ має кілька потужних інструментів для аналізу даних, а також можливість експортувати дані в Excel, OpenOffice, CSV і інші формати.

Щодо найменування програми подумали, що на український ринок можемо йти з іншим торговим знаком, більш цікавим, ніж СТЕКАС+.

Вибираємо... поки зупинилися на AMBER+.

 Працюємо та відпочиваємо разом з родиною.

Анна Олар - журналіст Київського прес-клубу

Наші інтереси: 

Правильний розвиток українського бізнесу. 

Підписуюсь на новини