Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 437
  • Hits: 484

"Чим більше, тим краще" – Ізраїль розпочинає вакцинацію третьою дозою Pfizer

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Рішення про ревакцинацію ухвалили на тлі зростання кількості випадків захворювання до 2 тисяч на цьому тижні. Цікаво, як таке може бути у поголовно вакцинованому Ізраїлі? Вакцина не діє? 

21050403.jpg

Фото: Dado Ruvic/Reuters

З наступного тижня в Ізраїлі почнуть вакцинувати третьою дозою Pfizer громадян старше 60 років, повідомив генеральний директор міністерства охорони здоров'я, пише The Times of Israel.

Прем'єр-міністр Ізраїля Нафталі Беннетт зустрівся з топ-чиновниками від "охорони здоров'я", щоб переглянути рекомендації експертної групи щодо необхідності для літніх ізраїльтян отримали третій укол.

Ізраїль одним з перших у світі запропонував третю дозу вакцини від коронавірусу. Угорщина також заявила, що з неділі розпочне розгортання прискорювальних заходів, приєднавшись до Туреччини, яка прийняла цей захід на початку цього місяця. Американська адміністрація з харчових продуктів і медикаментів ще не затвердила впровадження третьої дози. Але Pfizer не здається і переконує американських чиновників з галузі "охорони здоров'я" про необхідність повторної вакцинації від коронавірусу.

Pfizer наполягає, що третя доза вакцини збільшує кількість антитіл проти штаму Дельта в 11 разів. Два тижні тому вони стверджували, що третя доза їхнього препарату підвищить рівень антитіл у 5-10 разів. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що Pfizer буде й надалі пропонувати свої "чарівні укольчики", розказуючи, що їхня вакцина збільшує кількість антитіл в 11 разів. Розуміти, що у вакцинної індустрії є геніальний з комерційної точки зору винахід –  "бустери" (додаткові дози). Токсичний алюміній додають до вакцин тому, що він дає бурхливу імунну реакцію.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Андрій Гарас's picture

Маразм! Психопати ошаліли від грошей! Таке поняття як совість у них відсутнє. Вони отримають свою відплату. Для них немає місця в новому світі любові і добра!

Радіймо життю граючи!

Бард Рой's picture

Больше вакцин хароших і разних!

Хай буде!

Зірка Вітошинська's picture

Дивно, що Ізраїл не дбає про здоровля своїх громадян !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !