Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 155
  • Accès: 160

Після обов'язкової вакцинації в армії США розшукують солдатів і дають їм премії до 50 тисяч доларів

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сотні військовослужбовців Американської армії, флоту, військово-повітряних сил і морської піхоти були звільнені за відмову вакцинуватися від Covid. Щоб привабити нових солдатів, армія США пропонує новобранцям максимальний бонус у розмірі 50 тисяч доларів. Схоже, що обов'язковий режим вакцинації Байдена виконується добре.

Армія США пропонує вперше максимальний бонус у розмірі 50 тисяч доларів висококваліфікованим новобранцям, які вступлять до армії на шість років. Американська армія намагається заманити солдатів на певні критичні позиції на тлі пандемії, що триває, пише World-Signals News.

Генерал-майор Кевін Верін, керівник командування армії з набору кадрів, сказав, що закриті школи та конкурентний ринок праці за останній рік створили значні випробування для вербувальників. Оскільки це найважчі місяці в році для набору в армію, є надія, що додаткові гроші та деякі інші зміни спонукатимуть молодих людей підписувати контракт.

Наші інтереси: 

Розуміти, до чого може призвести вакцинобезумство.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...