Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 12
  • Accès: 13

Для перемоги над "пандемією коронавірусу" потрібно вакцинувати все населення Землі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Про це 19 лютого заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель на прес-конференції за підсумками віртуальної зустрічі G7. За її словами, "пандемія коронавірусу" буде переможена, коли всі люди на планеті будуть вакциновані. Вона пояснила, що тривале поширення вірусу у великих масштабах сприяє його мутації.

"Це буде знижувати ефективність вакцин. Тому необхідно цьому запобігати, всі повинні брати участь", - додала канцлер і зазначила, що необхідно дуже швидко отримати вакцини для COVAX (механізму ВООЗ для справедливого розподілу препаратів серед усіх країн). При цьому, зазначила Меркель, повинен бути дотриманий баланс між допомогою іншим країнам й обов'язком уряду подбати про власних громадян, повідомив Кореспондент.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ ФРН найняло вчених для нагнітання істерії та жорсткого локдауну. Не буде дивним, якщо тепер вони найняли вчених для просування необхідності вакцинації. 

Також нагадаємо, що подібне вже було зі свинячим грипом, коли в Німеччині провели масштабну кампанію вакцинації. Реконструкцію тих подій зробили співробітники німецької газети SPIEGEL.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що з цією вакцинацією від коронавірусної інфекції нас усіх тримають за дурнів. Слухати фахівців, а не політиків. Вакцинація від вірусів небезпечна і безглузда – інфекціоніст Надія Жолобак.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Commentaires

Portrait de Костянтин Струк

Що ж, побачимо. Свого часу чомусь саме тоді коли я прийшов до районної поліклініки по щеплення проти грипу - вакцини не виявилось у наявності. Цікаво, чи цього разу медицина буде більш пильною?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Portrait de Андрій Гарас

Вакцини це яд. І при цьому, потрібно всіх вакцинувати. Це говорить головна людина в Німеччині. Робімо висновки!

Радіймо життю граючи!

Portrait de Костянтин Струк

Андрій Гарас wrote:
Вакцини це яд

Смію припустити, що серед тих, хто пропагує вакцинацію, багато тих, хто й справді непохитно вірить у її ефективність. Тому намагатися переконати їх, що їхня віра є хибною - це так само, як переконувати атеїстів, що Бог існує. Тобто справа малоперспективна.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Portrait de Сергій Білецький

пропоную вакцинувати все населення Чумацького Шляху.а агенток штазі-двічі.радію

Portrait de Валерій Зміївський

Варто знати, хто така Ангела Меркель. Вона - донька Гітлера. Про це вже написали джерела Бенджаміна Фулфорда, якому варто довіряти. Меркель зачистила в Німеччині все поліичне поле і там немає дієвої опозиції, тому ніхто не буде їй перешкоджати процесу примусового перетворення людей на кіборгів, чиє біологічне життя після вакцинації буде вирішуватися такими, як Меркель - членами хазарської мафії....

Portrait de Бор Крутивус

Їх намагання вакцинувати все населення Землі провалились, бо як мінімум я і моє оточення точно відкине всі їх безглузді спроби вколоти ту отруту в кров.

Portrait de Андрій Гарас

Вони хочуть створити такі умови, щоб хто без вакцини, був виключений із соціуму. Але все буде добре!

Радіймо життю граючи!