Français translation unavailable for Вадим Чагаровський: Щороку в Україні зникає 1 велике молокопереробне підприємство.

Commentaires

Portrait de Арсен Дубовик

Разом з тим:
"Провідні наукові установи, молочні та фармацевтичні асоціації Китаю, котрий тільки-но починає оговтуватися від епідемії коронавірусу, наполегливо рекомендують збільшити регулярне споживання молочних продуктів для підвищення імунітету під час запобігання та боротьби із COVID-19."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Бард Рой

Цим самим вони підступно хочуть скоротити своє народонаселення - бо ж відомо у вузькооких (а ще - у чорношкірих) генетичне несприймання молока. Що ж до арійців-українців, які жлуктили молоко тисячі років - собі на користь - то наведені у статті вище факти є свідченням світової закуліси негативного впливу на нас.

Хай буде!

Portrait de Сергій Ждан

А чи в змозі ми створити механізм приватного інвестування в невелички сільські кооперативи з переробки молока (коли всіх фермерів не потягнемо)? Галузь ІТ теж важлива, але спочатку людей варто нагодувати. Так, молочні продукти зростуть, але є надія, що буде потрібна нам якість?

Все починається з Любові.

Portrait de Бор Крутивус

Мене ця новина не дивує і навіть радує. Справа в тому, що в Україні і Світі постійно збільшується кількість веганів - тих хто не вживає жодних тваринних продуктів, і молока зокрема.
Молочна індустрія, як і все тваринництво є шкідливими і затратними виробництвами, не кажучи вже про те, що всі ферми є гидкими місцями страждань. Це пережитки індастріалу, які різними дотаціями хоче втримати ультраіндастріал. А постіндустріальну формацію я бачу лише веганською.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.

Portrait de Ігор Каганець

Це типова криза індустріального виробництва - шкідливого, неефективного і протиприродного.

Прогресивний світ рухається до неонатурального господарства і суттєво іншої культури харчування.

Державна політика має спрямовуватися не на штучне утримання на плаву окремих застарілих галузей, а на розвиток постіндустріальних форм господарювання.

Але це вже завдання для нової держави.

Постіндустріальне суспільство, або Яку державу ми будуємо

Все, що робиться з власної волі, - добро!