Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Німеччина пропонує збільшити допомогу Україні в обмін на зняття санкцій США проти «Північного потоку 2»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Уряд Німеччини пообіцяв Сполученим Штатам посилити підтримку України в обмін на відмову Вашингтона від подальших санкцій проти російського газопроводу та завершення будівництва Північного потоку 2. У такому випадку Росія могла б пустити газовий транзит не через Україну, а через Балтику.

Про це повідомляє німецьке видання Handelsblatt з посиланням на джерело в уряді Німеччини, пише mind.

«Економічна доля України тісно пов'язана зі спірним російським газопроводом «Північний потік 2»: щоб мати можливість завершити проект без подальших санкцій США, федеральний уряд пропонує новій американській адміністрації під керівництвом Джозефа Байдена посилити підтримку України», – йдеться в статті.

Видання зазначає, що економічні успіхи України «вкрай важливі для відомства канцлера» Німеччини, щоб «витримати конфронтацію з Росією».

Україна повинна зіграти центральну роль в Green Deal і в середньостроковій перспективі поставляти 7,5 гігаватів «зеленого» водню в ЄС.

Планується, що загалом у Євросоюзі буде вироблятися 40 гігаватів до 2030 року.

 18 березня США поставили вимогу бізнесу припинити співпрацю з «Північним потоком 2». Держсекретар Ентоні Блінкен нагадав про загрозу введення нових санкцій проти компаній, які співпрацюють з цим проектом.

11 березня він заявив, що Вашингтон продовжує вивчати можливості застосування додаткових санкцій щодо трубопроводу.

Останній раз санкції проти проекту США ввели 19 січня 2021 року. Попри введення обмежувальних заходів, роботи по завершенню проекту продовжилися. Зараз вони ведуться в територіальних водах Данії. Після будівництво планується продовжити в водах ФРН. «Газпрому» залишилося добудувати близько 150 км труби.

Нагадаємо, Конгрес незадоволений діями Держдепу щодо Північного потоку-2.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Україна є об'єктом міжнародної політики, і поки США будуть союзником України, у нас буде якась гарантія безпеки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Валерій Зміївський

Ця "німецька допомога" виглядає як свиняча послуга 2014 року, коли Меркель фактично змусила Турчинова відмовитися від військової операції в Криму в обмін на фінансову "допомогу", яка не співмірна з суверенітетом і незалежністю. Це фактивно продаж частини свого суверенітету. Німеччина не є цивілізаційним партнером України, бо завжди намагається поставити себе в ролі контролера нашої свободи в обмін на якісь гроші....які нічого не варті....
А якщо врахувати той прихований від людей факт, що за Байденом стоїть хазарська мафія (Глибинна держава / Кабала) в особі віце-президентки Камали Гарріс, то ситуація виглядає дуже загрозливо... Україні зараз потрібні політики з клепкою в голові і залізними яйцями.