Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 105
  • Hits: 123

У Франції смерть від COVID-вакцини суд кваліфікував як самогубство

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Страхова компанія відмовилася виплатити кошти сім'ї померлого, оскільки страховий поліс виключав використання експериментальних препаратів та методів лікування, включаючи вакцину проти коронавірусу.

Про це пише Unser Mitteleuropa.

Ця справа викликала резонанс у Франції. Багатий літній бізнесмен з Версаля, який уклав багато полісів страхування життя (мільйони доларів) на користь своїх дітей та онуків, помер від ковідовакцинації, що не заперечується лікарями та страховиками. Але потім – сюрприз! Страхова компанія не виплачує гроші, оскільки померлий діяв на власний ризик із вакцинацією від коронавірусу.

Сім'я подала до суду на страхову компанію, але програла. Суддя ухвалив рішення, що побічні ефекти експериментальної вакцини були відкриті, і покійний не може стверджувати, що не знав про них, коли добровільно вводив собі вакцину.

Суд також підкреслив, що у Франції немає закону, який зобов'язує робити щеплення. "Тому його смерть, по суті, є самогубством", – постановив суд.

Страховик зазначив, що самогубство, як і смерть від експериментального препарату, не є страховим випадком.

 

Наші інтереси: 

Те, про що ми постійно говоримо (а саме, про небезпеку вакцинації), вже має наочні приклади. А скільки ще прикладів, про які не пишуть!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

У цього судового рішення безперечно може і має бути продовження. Адже якщо добровільна вакцинація експериментальними препаратами прирівняна до самогубства, то примус або схиляння до участі в ній, що проводиться за допомогою санітарних паспортів, є схилянням до самогубства. А це юридична основа іншого судового позову – проти уряду.

Все, що робиться з власної волі, – добро!