Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Переваги дере'янних будинків із клеєного бруса

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Замовити будинок з клеєного бруса під ключ – значить, зробити свій вибір на користь одного з найсучасніших, екологічних і комфортних видів сучасного житла.

Стильні на вигляд будівлі зводяться швидше, а служать стільки ж і навіть довше, ніж традиційні цегляні і зроблені з бетону будинки. Майже такими ж перевагами має і інший вид бруса – профільований клеєний. Але перед тим, як вибирати таке дерев'яне житло, варто познайомитися з усіма його плюсами і мінусами.

Переваги і недоліки будівель з бруса При порівнянні профільованого та клеєного бруса з іншими придатними для будівництва житлових будинків матеріалами можна відзначити такі плюси:

• Привабливий вигляд стін, як зовні, так і всередині. Брус справляє приємне враження і практично не потребує обробки. Це створює для брусового будинку особливу атмосферу.

• Екологічність, природність та натуральність матеріалу. Використана для виготовлення бруса деревина безпечна для здоров'я людини і може «дихати», пропускаючи пар і забезпечуючи оптимальний мікроклімат в будинку.

• За рахунок слабкої теплопроводності деревини - ви однозначно заощаджуете на опаленні, адже в такому будинку взимку тепло та затишно, а влітку прохолодно та оптимальная вологість.

• Швидкість спорудження. Залежно від розмірів будинку і конфігурації приміщень, на будівництво потрібно від 1-2 до 3-6 місяців. Як це відбувається, можна вивчити на сайті https://mahagoni.com.ua/.

• Порівняно вигідна ціна дерев'яного будинку з бруса. Житло обходиться дешевше цегельного. А з урахуванням економії на фундаменті і вантажопідйомної техніки, витрати виходять порівнянними навіть з будинками з колод.

• Майже выдсутність усадки та короблення брусу с глибокими тріщинами. Тобто у клеєного бруса майже немає недоліків в порівнянні с оциліндрованним брусом та звичайним масивом.

Порівнюючи простий брус з клеєним, можна зазначити додаткові переваги останнього.

По-перше, це менша усадка. По-друге – підвищена довговічність, дозволяє розраховувати на 80-100 років служби. І, нарешті, ідеальна геометрія, дозволяє щільніше укладати елементи, роблячи будинок тепліше. На цьому тлі можна майже не звертати уваги на єдиний недолік будинки з клеєного бруса, ціну, яка вище, ніж у звичайного брусового. Замовлення житла з клеєного бруса Звернувшись в компанію «Махагоні», замовник може розраховувати на високу якість і екологічність бруса, який ми робимо за перевіреною технологією на сучасному обладнанні. Наші ціни не найнижчі – але відповідають рівню робіт. А, спробувавши заощадити, можна зіткнутися з непрофесіоналами, витративши ще більше на виправлення їх помилок. Замовляючи будинок з бруса під ключ, можна вибрати як типові, так і розроблені індивідуально. Перший варіант варто вибирати тим, хто хоче заощадити і швидше закінчити будівництво. Другий призначений замовникам, для яких відповідність дома всім їх вимогам важливіше витрат. Якщои зважилися на дерев'яний будинок - то звертайтесь до компанії Mahagoni.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини