Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Смарт приставка - пристрій, що перетворить будь-який телевізор у Smart TV

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Новий тип гаджету "смарт приставка" дозволяє прокачати телевізор до нового рівня, якісно змінити дозвілля та попрощатись із менш конкурентноспроможним та порівняно неякісним кабельним та супутниковим телебаченням. Смарт приставка - саме те, чого бракує для відмінного дозвілля і гарного настрою.

Сучасний світ просто неможливо уявити без всесвітньої мережі, яка міцно ввійшла до нашого життя. Проводячи велику кількість часу перед власним телевізором, нас обмежує кількість і якість каналів, а завдяки старт приставці, можна перетворити свій телевізор у повноцінний сучасний пристрій з просто неймовірною кількістю різних телеканалів, музики, інтернет-трансляцій та мультимедійного дозвілля для всієї сім'ї.

Далеко не кожен телевізор у більшості квартир володіє такою функцією, як смарт-телевізор, але завдяки смарт приставці, існує ідеальна можливість розширити функціональність і властивості звичаного ТВ.

Смарт приставки для кожного, хто бажає отримати максимум від свого телевізора

Ви можете обрати смарт приставку і купити найліпший варіант за найвигіднішою ціною на сайті інтернет-магазину https://serfer.com.ua/category/smart-tv-pristavki/ - і це стане кращою та набагато дешевшою альтернативою, аніж новий телевізор з функцією Smart TV. Смарт приставки володіють досить гарними характеристиками й потужними процесорами, що з легкістю дозволяє оброблювати об'ємне відео в 4к, і дозволить насолоджуватися якісним зображенням на екрані. Окрім цього, можна легко та просто встановити різноманітні програми та додатки на смарт тв приставці, налаштування додатків нічим не відрізняється від користування звичайним смартфоном.

Особливу увагу на смарт приставку можуть звернути ті користувачі, які мають старі моделі телевізорів. Також можна розраховувати на перетворення звичайного телеекрану в сучасний гаджет з максимумом можливостей, адже до смарт приставки можливо приєднувати через USB порт різноманітні аксесуари – миші, клавіатури, ігрові джойстики.

X96 Max Plus - найбільш популярна смарт приставка для телевізора

Щоб обрати андроїд приставку і купити один із найпопулярніших товарів, ознайомтеся з безліччю представлених на сайті https://serfer.com.ua/ моделей. Найактуальніший на сьогодні товар – андроїд приставка X96 Max Plus 4/32 ГБ на новій операційній системі Android 9. Серед відмінностей від попередніх версій, в приставці X96 Max Plus використовується новий процесор в парі з новим відеоприскорювачем, який володіє більшою потужністю та швидкістю за попередника, що дозволяє декодувати практично будь-який відео-формат. Приставка має одну із найсучасніших та передових видів оперативної пам'яті LPDDR4, швидкісний  USB 3.0 порт, а також – велику кількістю вбудованої пам’яті, що дозволить встановлювати безліч додатків. Саме ця модель смарт приставки отримала величезну популярність в Україні завдяки простоті у використанні, передовим характеристикам і можливостям, універсальності тадемократичною ціною для покупця.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...