Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Український дрон зареєстрували в США

У США офіційно зареєстрували перший літальний дрон, зроблений в Україні. Свідоцтво про реєстрацію дрона PD1900 для некомерційного використання видали в місті Мемфіс, штат Теннесі.

Дрон привезли до США для одного з клієнтів стартапа Drone.ua. Зараз у США заборонено використовувати дрони без реєстрації, пише AIN.

"PD1900 - це одна з найпопулярніших систем в українських аграріїв, і саме ними виконується більшість робіт, коли ми говоримо про дрон як елемент точного землеробства", - розповідає засновник стартапу Валерій Яковенко, чия компанія виробляє дрони, 

Безпілотник був зібраний на території України. Стартап збирає дрони з доступних на ринку комплектуючих і open source-програмного забезпечення.

Він складається з платформи-планера, оптичних сенсорів, наземної станції і апаратури управління.

Дрон може літати на висоті до 3 км і перебувати в повітрі до 2 годин. За один виліт платформа сканує до 400 га площі з розширенням від 1 см/піксель. Як прилади для спостереження можуть використовуватися як візуальні камери, так і мультиспектральні сенсори.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...