Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 474
  • Переглядів: 570

Розвал ковідної афери в Україні: Коломойський зупинив примусову вакцинацію через Окружний суд Києва

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ось ще один доказ фейковості цієї пандемії, карантину і примусової вакцинації. Бо коли олігарху Коломойському стало це невигідно, суд миттю пішов йому назустріч – дозволив його підприємству не заганяти своїх працівників на вакцинацію.

У цьому відео журналіст Дмитро Гнап розібрав ще одне резонансне рішення суду.

Як відомо, Ігор Коломойський контролює компанію Укрнафта, яка наполовину належить йому через офшори, а наполовину належить державі. Це дуже велике і дуже прибуткове підприємство. Єдина його проблема в тому, що мільярди від видобутку нафти й газу та продажу нафтопродуктів йдуть не в бюджет, а в кишеню олігарха Коломоцйського.

В листопаді минулого року нинішня влада взяла зобов'язання перед МВФ (аби отримати черговий їхній кредит) довести ковідовакцинацію українців до 17 млн. Для цього уряд зі своїм міністерством отруєння здоров'я вирішив задіяти адміністративний ресурс і поставили працівників державних установ перед вибором: вакцинація або відсторонення від роботи.

Мільйони людей примусом, як рабів, погнали на вакцинацію. У списку стратегічних підприємств, працівників яких примусили вакцинуватися, була й Укрнафта. Хто ж тоді буде працювати. Менеджери Коломойського розхвилювалися й звернулися до Окружного адміністративного суду Києва – вони оскаржують всі рішення Кабміну та МОЗу. У своєму позові вони попросили виключити Укрнафту зі списку стратегічних підприємств.

Окружний адмінсуд пішов назустріч і виніс ось таке рішення:

Коментує Дмитро Гнап:

Наші інтереси: 

Рішення Кабміну і МОЗу відсторонювати від роботи невакцинованих працівників є не тільки незаконними, але й безглуздими. Маємо приклад відсторонених вчителів, які судилися і позови яких були задовільнені. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Важливе уточнення - зупинив лише для своєї найбільшої та найприбутковішої фірми "Укранафта". До України в цілому це має мале відношення.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Погорілець.

Навіть лише для своєї - прецедент.
Нова зустріч Лева з Єдинорогом