Зображення користувача Микола Стригунов.
Микола Стригунов

Люби бога всіма силами своїми – розвивайся якомога швидше до боголюдського стану

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

F = m * a. Що більше прискорення, то більша сила. Чим людина ближча до божественності, тим вона щасливіша і спроможніша бути щасливою. Тож будьмо якнайщасливішими щонайшвидше!

svitlosvitubrentborupssha-2.jpg

Світло світу (художник Брент Боруп, США)
Світло світу (художник Брент Боруп, США)

Втілювання у життя найперших заповідей є найголовнішим у житті хрестиянина. Власне, це є  метою хрестиянина. Втілення у життя можливе лише при розумінні того, що втілюєш. Як каже цифрона 4

Людина крокує
По Планеті
Тільки розуміння
Та прозріння
Творення Вищого
Здійснення
   Вітаємо!

Оця стаття і є намаганням додати розуміння задля творення та здійснення Вищого.

Я цілком згоден з розумінням вельмишановного добродія Ігора Каганця. Оце розуміння викладене ним у статтях «Що означає любити Бога твого всім серцем, всією душею, всією силою і всією думкою (+аудіо)»,  «Заповідь людині любити бога – це релігійна вимога ставати боголюдиною (+аудіо)»,  «Звідки походять дві найголовніші заповіді аріянства і що вони означають (+аудіо)», «Не «що?», а «як?»: істинне розуміння двох найбільших заповідей аріянства (+аудіо)», «Дві найбільші заповіді аріянства: ставай боголюдиною і організовуй ближніх – своїх однодумців».

Та хочу дещо додати. «Люби бога всіма своїми силами». Як думаєш, що це означає?  Я, ось, думаю, що це означає:  «Ставай богом якнайшвидше, якнайскоріше». То ставати богом потрібно якнайшвидше. Чому я думаю саме так?  Бо для мене є очевидним природне правило F = m * a. Тут F – це сила, а – це прискорення, тобто, швидкість збільшення швидкості, ну а  m -  це маса, тобто міра інерції. Так, при збільшенні сили, зростає прискорення. То я вже усвідомлюю, що треба любити бога, тобто, ставати богом. Якщо я збільшуватиму силу, докладену до цього, то ставатиму богом швидше. Якщо я докладу до цього всі свої сили, то становлення богом відбуватиметься якнайшвидше. Саме тому я думаю, що ставати богами треба якнайшвидше.

Ще  причина так думати. Поки Український етнос ще є на Землі. А його знищують! Та  його наявність є умовою створення нами нової Української нації! Отже, стаємо богами якнайшвидше!

І ще причина. Наші близькі помирають. Щоб вони жили якнайдовше, треба ставати якнайсильнішими щонайшвидше. Та допомагати їм ставати якнайсильнішими, аби вони жили якнайдовше. Збільшуємо життя!

Та ще є причина. Чим людина сильніша, тобто святіша, ближча до божественності, тим вона більш щаслива і спроможна бути щасливою. Тож будьмо якнайщасливішими щонайшвидше!

Друга частина. «Люби свого ближнього, як самого себе». Тож цілком логічно випливає з усього цього, що і своєму ближньому треба допомагати ставати богом якнайшвидше!

Наші інтереси: 

Ставання богом. Розуміння потреби в цьому. Розуміння  обмеження в часі.

Допомога в цьому своїм ближнім.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Чудова стаття! Правильний підхід. Особливо сподобалась фізична формула. Справді, що швидший розвиток, то більша сила. Це аріянський підхід, адже аріянство - це релігія знань: Антиохійський аріянський центр, заснований святим апостолом Петром (+аудіо)

- В чому сила, брате?
- Сила в ньютонах, а робота в джоулях.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Леонід Українець.

Також можна зменшувати масу :)

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, можна зменшувати масу. Але ж йдеться про особистість. Як саме зменьшувати масу в цьому випадку? Як зменшується маса особистості? Хоча...Змемшууючи прив'язаність до матеріального...Так, це тема для окремої статті, також дуже важливої. Дуже дякую!.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Леонід пожартував. Ісус заповідав не зменшувати масу, а збільшувати силу.

Що більша індивідуальна і колективна маса, то більша сила.

Масу треба збільшувати разом зі збільшенням прискорення.

Микола Стригунов каже:
Так, можна зменшувати масу. Але ж йдеться про особистість. Як саме зменьшувати масу в цьому випадку? Як зменшується маса особистості? Хоча...Змемшууючи прив'язаність до матеріального...Так, це тема для окремої статті, також дуже важливої. Дуже дякую!.

Все, що робиться з власної волі, - добро!