Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

Блоги - аріянам!

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Документація до редактора статей. В пакет включено 12 рецептів, як на цьому обладнанні готовити смачні і соковиті статті. Всім смачного!

Землю - селянам, офіси - міщанам, блоги - аріянам!

Купив олівці від тараканів. Тепер в голові тихо - сидять малюють.

На днях спілкувався із знайомим, який не на жарт досліджує історію України 1800-1991 рр.. Особливо спеціалізується на війнах. Виходять цікаві нариси, маса документальних і інших підтверджень.. Одним словм - потужно. Пропонував йому свої дослідження публікувати на НО. А він мені відказав, що не такий вже він спеціаліст, щоб публікуватись, що "подумає". От я й почав думати, чому людина не сприйняла пропозицію "на ура". Одна з причин - небажання вникати в нову для себе область, робити щось незвичне, вчитись і т.д.. Інша - страх того, що публікацію не оцінять, чи страх некомпетентності і інші "підстрахи" в цьому дусі.

На справді, обидві ці блокуючі групи причин - суща дурниця. Щодо страхів: сучасний масовий рівень "компетентності" дозволяє спеціалісту сміло претендувати на знавця вже по факту ясного чіткого мислення і чистої свідомості. Тут безпрограшна ситуація: якщо твою статтю похвалять - добре, якщо закритикують - чудово: або ствердишся в своїх розуміннях, або зрозумієш свої хиби - станеш трішки досконалішим. Щодо "нового" і "навчання" - НО є дуже простим і зрозумілим ресурсом, опублікувати статтю тут легше, ніж відформатувати її в Ворді. Написати статтю часом легше, ніж її прочитати. І зараз ми з вами в цьому переконаємося!


Огляд редактора

Стаття

Це основна вкладка редактора, в якій редагуємо статтю. Коротенько пройдемось по функціоналу.

Мова

Вибираємо мову. Від вибору залежить, яка аудиторія буде бачити нашу статтю. Наразі на НО розділ мов організований таким чином, що написана на російській мові стаття доступна з власного блогу, загального списку статей і списку спеціальних тем (див. фото). В списку останніх публікацій чи на головній сторінці ми її не побачимо. Щоб прочитати нотатку, потрібно переключитись на її мову.

Назва

Назву краще робити лаконічною і яскравою, але максимально наближеною до змісту статті. Назва повинна давати читачу уявлення про зміст. Сучасні публіцисти зловживають яскравістю і відходять в назві від змісту, тому все більше людей надають перевагу блогам - блогер особисто відповідає за весь контент, починаючи з назви.

Посилання на оригінал

Якщо ви переопубліковуєте якийсь вартісний матеріал, сюди вписуєм назву ресурсу або автора і URL адресу. Якщо вставки "чужого пера" не значні - просто вкажемо на автора в тексті під цитатою. 

Зображення для анонсу

Ава статті. Зверність увагу, що над полем є можливість використати аву з інтернету і буферу обміну. Аву вибираєм квадратну - тоді її буде добре видно в списку статей.

Обов’язкова ілюстрація

Необов’язкова.) Цим полем редактор НО привчає нас, що до текстової інформації варто додавати якийсь графічний матеріал, який найкраще буде ілюстувати текст. Сучасні читачі стали дуже вибагливими до чтива, тому відсутність графічних матеріалів автоматично зрізає щонайменше 60% враження про статтю. Щодо цього поля - я до кінця не зрозумів його необхідності, так як зображення ми можемо вставити з іншого місця. Відмінність лиш в тому, що вставлений в це поле малюнок не буде розтягуватись на ширину тексту, а буде меншим. Проекспериментуйте – вставте те ж зображення через "обов’язкову ілюстрацію" і через додавання фото (знизу).

Резюме

Він же анонс. Це той текст, який розміщуєтсья в анонсі разом з авою, в списках статтей. Якщо сюди нічого не вписати, редактор візьме за резюме кілька перших речень статті. Сюди краще розмістити уривок з статті, котрий буде лаконічно ілюструвати провідну ідею і наповнення статті. Резюме призване допомогти читачу вирішити, чи варто відкривати статтю для прочитання. Тому краще, якщо інформація в резюме цікава/яскрава/чітка/важлива/дає розуміння наповнення статті.

Тіло

Редагуємо текст. Саме редагуємо - створювати в вікні редактора статтю не рекомендую – зв’язок з редактором має здатність обриватись, тому доцільно створити статтю в блокноті, наперід підібрати зображення/аудіо/відео, і тільки тоді починати "заливати" і причепурювати статтю. Про "бетовість" редактора говорить і назва маркерованого списку - "маркІрований...".) Щодо списків в статті - краще використовувати для них відповідні кнопки "маркЕрований список" і "нумерований список". Тоді, як пояснює програміст, стаття краще опрацьовуєтся пошуковими ботами і, мабуть, самим редактором(софтом). Та як би там не було, грамотний список сприймаєтсья значно приємніше, а що нам ще треба? )

Зменшити/збільшити відступ – використовуються для створення заголовків, абзаців і епіграфів/прологів/епілогів. На кнопку "повернути" я й сам до моменту написання цієї статті уваги не звертав - користуюсь зручнішим "Ctrl+Z", що й вам раджу. Ця кнопка виглядала хоча б логічніше, якби була ще одна її "подруга", яка робила-б зміни в протилежну сторону. Але по факту - ця кнопа з розряду декорацій.

Далі у нас кнопка посилання. Дуже часто використовуєма. Щоб створити посилання на іншу статтю чи будь-яку сторінку в неті, виділяємо текст, який у нас буде гіперактивним, клац по кнопці - вводим адресу, переходимо на сусідню вкладку - вибираємо - відкриття у новому вікні, тиснем "ок". Все. Якщо потрібно зробити перехід на інше місце в статті, ставимо курсор в цільову позицію та тиснем "якір" (кнопка у вигляді прапорця після ланки-посилання), даємо нашому якорю назву. Після цього виділяємо текст-посилання, клац по "ланка", і тепер вибираємо "тип посилання" - "якір..", вибираємо назву з списку, "ок". Все.  Для початку, цих навиків буде більш ніж достатньо. Кнопку "якір" краще було б зобразити як якір, так як в Ворді, це було б знайоміше і логічніше, хоча й так зійде.

Кнопка "Зображення" дозволяє вставляти зображення напряму з інтернету. ПКМ по потрібному зображенню, вибираєм "скопіювати адресу..", і в редакторі ЛКМ по значку, вставляєм URL, "ок" - все. У формі "зображення" є можливість робити елементарне форматування. Користуватись нею для формату не зручно, зате при достатньому бажанні, фото таки можна вирівняти по лівому/правому краю. Зробити розміщення фотографій навпроти не вийде, але це вже для гурманів. За допомогою тієї-ж кнопки можемо зробити зображення гіперпосиланням, але таку форму гіперпосилань у статтях використовувати недоречно - виглядає воно, скажем, несолідно. Хоча тут вже діло смаків. У наступній вкладці вікна налаштувань зображення, крім зведень можемо вибрати текст, який буде відображатись, при наведенні на зображення курсору. Переглянути/відредагувати налаштування завжди можемо, нажавши ПКМ по зображенню - властивості. На мою думку, ця кнопка перегружена. І функціонал для використання не зручний. Тому так вже у мене повелось - я її не використовую.

Нижній індекс - форматування розміру/положення виділеного тексту. По логіці, кнопка має бути біля "жирний""курсив".. Горизонтальна лінія - вставляє горизонтальну лінію. Далі в нас кнопка "Очистити форматування". Дуже часто вживана. Очищає попередні форматування тексту, не чіпаючи гіперпосилань і деяких змін, зроблених самим редактором. Кнопка зручна при вставці зовнішнього тексту в статтю. Вставили текст, який чимось відрізняється від тексту в редакторі - просто виділяєм його і клац "очистити формат".

Спеціальний символ - встака спеціальних символів. Кожного разу, коли нам будуть потрібні тире чи апостроф - клац по омезі. Було б дуже зручно, якби символи апострофа і тире були б винесені окремо. Далі - вибір формату тексту. Тут у нас, по суті, тільки вибір заголовків/підзаголовків, які у нашій статті стануть змістом. Це зручний і потрібний елемент створення логічної структури тексту. У відсутності шрифтів є свій плюс - весь текст на ресурсі в одному шрифті - що дуже полегшує перегляд. Ми навіть не задумуємось над цим, а це означає, що ідея працює. Тим більш, це дає змогу концентруватись на змісті, а не на формі.

Створити таблицю - дозволяє створювати таблиці, і навтіь таблицю в таблиці. Максимізувати - зручною тоді, коли довго редагуємо нотатку в редакторі. "Вставити відео" - через цю кнопку можем вставити відео з Ютуб чи інших ресурсів, перелік див. "інструкції" в вікні вставки. Вирівнювання не працює, але за неможливості зменшити вікно перегляду, воно й не потрібне.) Коли будете вставляти відео, рано чи пізно зіштовхнетесь з ситуацією, коли в редакторі "все як має бути", а в публікації - відео нема. В такому разі, треба змінити посилання. Наприклад, на Ютубі, під відео, є вкладка "надіслати", звідти берем інший код, виглядає трішки інакше:  не http://www.youtube.com/watch?v=owXXyCKmC2g&NR=1&feature=endscreen , а http://youtu.be/owXXyCKmC2g . По замовчуванню, відео беремо з "Надіслати" - "Вставка" - і копіюємо (сtrl+c) код вмонтованого відео, який виглядає для прикладу так: < iframe width="560" height="315" src = "//www.youtube.com/embed/Qr6f-SzoCxs?list=UUmTNJTTRjxmuzbFxC_TCMPA" frameborder="0" allowfullscreen > < /iframe >. Див.ознайомлююче відео (звизу статті).

На нижній смузі вікна маємо кнопки, які виділяють відповідні теги. За їх допомогою можна швидко визначити, яке форматування примінено в точці, де зараз знаходитсья курсор. Інколи зручно перевіряти форматування і структуру статті. А в правому кутку - можливість змінити розміри вікна; буває зручно.

Вимкнути форматований текст

Зображення

Блок додавання зображень. Вибрали і передали зображення, поставили курсор в потрібне місце в статті і нажали кнопку "вставити" біля зображення в списку.

Щоб створити такий собі "альбомчик", де можна зручно перелистувати фото, достатньо просто вставити кілька фото підряд, без пробілів між ними. Також інколи важливо прокоментувати світлину - для цього є відповідне поле біля кожного завантаженого файлу. Якщо ви спочатку вставили світлину в тіло статті, а пізніше захотіли додати до неї коментар - коментар в статті не зміниться. Щоб оновити/створити коментар до вже розміщеної світлини, потрібно її видалити з тексту, зробити коментар і розмістити знову.

Бувають досить незручні ситуації, коли в статті багато зображень і іншого контенту, приходиться постійно роликом намотувати на місці кілометри при вставлянні всього цього в текст, та ще й після нажаття кнопки "вставити" змінюється позиція на екрані.

Якщо ви завантажуєте .gif чи .png зображення, і вони некоректно відображаються в статті, або ви хочете змінити розмір зображення.. Попіксельна зміна розміру в вікні налаштувань (розглядали вище) не працює, тому. Відкрийте зображення в Пейнті, змініть розміри (краще, створенням пустоти навколо малюнку, тобто розширенням - щоб не втрачалась якість), і збережіть в форматі .jpeg. А щодо пікселів - це що?, сидіти з калькулятором і вираховувати, щоб після зміни розміру збереглись пропорції?! Після таких "інструментів" залишаєтсья тільки одне питання: "Що курив автор редактора?".)

Краще використовувати приємні зображення, гарно зроблені і хорошої роздільної здатності. Погане фото може звести на нівень хороше враження про статтю.

Файли

Тут, здаєтсья, все очевидно,по аналогії з фото.

Відео

Маємо можливість вантажити відео з вінчестера а також "заливати" відео з інших інет ресурсів. Правда, опція заливання має жорсткі обмеження по формату і розмірі (що виглядає як жарт), тому мабуть буде простіше просто розмістити посилання в тексті... В основному, ми використовуєм Ютуб для вставки відео - найзручніший і найпопулярніший метод.

Музика

НО наразі сприймає тільки .mp3 і .ogg. І то не завжди.) Обмеження для звичайних файлів не страшні, але завантажити щось якісне або тривале в часі у вас не вийде. З музикою алгоритм такий самий, як з фото: вибрати на жорсткому диску файл, нажати кнопку завантажити, встановити курсор в потрібному місці в тексті і нажати кнопку "вставити" біля файлу. Не рекомендую за одну сесію редагування завантажувати багато музичних файлів: редактор любить спонтанно глючити, від чого ваші старання по, вже буцімто завантажених за поточну сесію, треках будуть марними - ви їх просто не побачите, знову зайшовши в редактор. Або й просто не побачите - редактор їх завантажить, а переглянути зможете після збереження і знову відкритті статті в редакторі. Тому грузим кілька і зберігаєм, а більше і не потрібно.

Опублікувати

Публікує запис у блозі (після чого стаття може з’явитись в відповідних списках). Після цієї дії запис стає доступний до перегляду для будь-кого. Опублікований запис можна перенести назад в чернетки кнопкою "Анпабліш"/Unpublish. "Попередній перегляд" не зберігає статті. Та й як такого, перегляду не дає. Порада - зберігайте статтю якомога частіше. Тобто, сесія редагування - збереження/публікація, знову в редактор - нова сесія. Це не зручно, зате надійно.

В тему

Тут додаємо посилання на інші публікації НО, по темі. Краще більше: це і для читача зручно і ефектно, і для пошукових систем важливо.
Нáзву хоча й можна ставити довільну, краще використовувати точно таку-ж, як в статті. Якщо є потреба змінити порядок посилань - зліва є хрестовидний значок з стрілочок - натискаємо на нього і тягнем статтю у потрібне місце в списку. Є дубль цієї функції - "показувати вагу рядків" - робить те ж саме, тільки методом зміни цифр. Як на мене, дубль зайвий.

Редактору

Дуже важлива вкладка. Від її коректного заповнення залежить розташування і прив’язка/фільтрування статті на ресурсі. Її заповнення зробить редактор, коли добереться по списку до до вашої статті. (Якщо є права адміністратора: ) Заповнюємо категорію (визначає, до якого пункту в жовтій смужці буде прикріплена стаття), світ і тему, спеціальну тему (якщо потрібно) і простір. З простором зазвичай найбільше недоречностей, так як у кожного склались індивідуальні розуміння прошарків, це раз, і по друге - інколи для цілістності теми всі статті, які до неї відносяться, ставляться в один простір, що не завжди співпадає з наповненням. Останній пункт - вибір редакції - розміщує статтю в списку рекомендованих редакцією статей на головній сторінці.

Мітки

Поки що на цій вкладці реалізовано одну функцію - закладки. Можливість додавати статтю у список свого "обраного". Список можемо переглянути з профілю, з правого верхнього блоку. Функція знайде своє примінення в майбутньому.

Альтернативний URL. нічого не чіпаєм! )

 

Інформація про редакції

Якщо редактор вніс зміни в статтю, він може занотувати щось про це в цій вкладці. Ви також можете це робити. Поки що не чув, щоб хтось скористався цим функціоналом.

Мета теги. нічого не чіпаєм! )

Інформація про автора

Здаєтсья, сáма зрозуміла вкладка. Редактори на ній можуть змінити автора статті і час/дату публікації.

Просування

Опубліковано

Те ж саме, що "опублікувати/перемістити в чернетки", тільки іншиим методом. Зручно.

Виносити на головну сторінку

Редактор, перевіривши статтю, може включити це значення. Це дозволить статті появитись в центральній стрічці статей на головній сторінці. Якщо її там нема - значить, налаштування з 4ї вкладки, "редактору", не передбачають появу цієї тематики на головній сторінці. 

Прикріплювати зверху списків

Розмістить статтю зверху в списку останніх публікацій.


Загальні рекомендації

Ніколи не говори правди людям, які її не заслуговують. - Марк Твен 

Отже, тепер ми:

 1. вміємо користуватись редактором, грамотно редагувати текст
 2. знаємо, що зручніше і безпечніше зібрати матеріали для початку на робочому столі, а текст в блокноті, і після цього вже розміщувати в блог (тимчасова тактика)
 3. знаємо, як відбуваєтсья процес перевірки статей
 4. вміємо додавати анонс, фото, відео, звук, файли, гіпертекстові посилання як на інші сторінки, так і в середині однієї статті
 5. вміємо робити зовнішні налаштування статті
 6. знаємо, "що під капотом"/"за пилозахисною решіткою акустики" - розуміємо принцип HTML розмітки
 7. знаємо про існування "перелінковки" (розміщення посилань в тілі двох статей одна на одну, між статтями).

shpylyastikobzari-kolomyykavstylirb.mp3

В якій послідовності і як наповнювати статтю - це інтимна особиста справа кожного.

Але кілька правил треба знати:

 1. Максимально заповнювати вкладку "в тему" відповідними статтями. Це принесе користь і для конкретної статті, і для сайту загалом, і читачам.
 2. Робити невеликі абзаци і речення - так легше читаєтсья текст.
 3. Не забувати про мультимедійне наповнення статті - фото, аудіо, відео. Якщо стаття має всебічне наповнення, вона стає більш привабливою для широкого кола читачів. Приємніше сприймається і краще запам’ятовуєтсья. 
 4. Не переборщити з мультимедійним наповненням статті - фото, аудіо, відео.) Перевантажена стаття не дасть хороших плодів, це реалізований досвід.) Більше - не завжди краще.
 5. Бути уважним до тексту - вичитати його перед публікацією, на предмет опечаток, невдалих речень і "сенсарних помилок". Невиконання цього правила призведе до швидкого спілкування з мовним редактором. :)
 6. Перечитати через десь пів дня те, що ви опублікували - ви здивуєтесь, але ймовірно там знайдуться речі, які треба підправити.
 7. Не ставитись до статті занадто серйозно - це може погіршити її якість і ваше самопочуття.)

Щоб зробити статтю кращою:

 1. До статті можна додати епіграф чи епілог. Замість пролога у нас анонс.)
 2. Пожартувати. А ще краще - писати з гумором. Читач завжди вдячний за власну посмішку.
 3. Писати живою і яскравою мовою. Своєю, персональною. Сірий безликий тон газетних статей - минулий вік, в прямому сенсі. Публіцистика еволюціонує.
 4. Що ви будете робити, коли редактору не сподобаєтсья ваша живість і персональність, це вже ваша інтимна особиста справа.
 5. Навести зручні посилання в тексті на інші ресурси, де знаходитсья додаткова інформація про те, що ви описуєте. Грамотний гіпертекст - це комплімент читачу.
 6. Також варто розмістити посилання на новеньку статтю в соц.мережах. Дрібничка, а приємно і корисно.
 7. Виділити вагомі місця жирним шрифтом.
 8. Уникати "хитрих прийомів": коментар з виключною ціллю пропіарити свою статтю, перепосилання (перелінковка) виключно на свої статті, навіть коли вони зовсім "не в тему", прикріплення статті до активних тем/атрибутів і груп з ціллю просування та ін.. Такі дії не додають ваги вашому матеріалу. Детальнішу інформацію про прийоми ви можете дізнатись у Арія.
 9. По можливості, старатись робити статті компактними. Легше згризти гранітний камінчик, ніж глибу.
 10. Логічно розмежовувати абзаци фотографіями, музикою, відео.
 11. В залежності від стилю, витримати побудову статті "вступ - тіло - закінчення/резюме". Це ще шкільний факт, а факти - самі вперті в цьому світі речі.
 12. Писати з задоволенням. В такому разі, стаття приречена принести користь хоча б одній людині.

Можна також проглянути навчальний фільм про те, як писати блоги:

 

Приємного блогерства і дофаміну вам!
Хай буде!

Наші інтереси: 

мережа

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Давайте якось визначимся з термінами, а то виходить, що редактор редагує в редакторі редакцію.)

Коректор - людина, що слідкує за дотриманням мовних норм на сайті. Відопвідно функція і процес коректування.

Редактор - людина, відповідаюча за певний сегмент/сферу сайту. Відповідно функція і процес редагування.

Адміністратор - людина ... ?

статтєвий(неоднозначність) Процесор - середовище для створення статтей.

Версія статті - стаття станом на визначиней момент часу.

"На виході" маємо:

Коректор коректує в процесорі версію статті.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Михайло Харачко.

  !Як влучно сказано:"Обидві ці блокуючі групи причин - суща дурниця. Щодо страхів: сучасний масовий рівень "компетентності" дозволяє спеціалісту сміло претендувати на знавця вже по факту ясного чіткого мислення і чистої свідомості."!

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Коректура - це на рівні ком і букв. Коли йдеться про правильний  виклад тексту, стилістичні норми - це процес радагування.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Ви зробили хороший аналіз.+

"Було-б", "хоча-й" - вживані Вами, пишуться окремо, без дефіски.

"На приклад" - разом. "мабудь" - завжди через т - мабуть.

"нажимаємо", "жмем" - натискаємо, тиснем.

"в рідких випадках" - в окремих випадках.

"знаходиться додаткова інформація" - міститься додаткова інформація.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

дефізи прибрав. хоча я чітко пам"ятаю, що в дитинстві нас вчили в школі саме так. можливо, вчили не правильно, не знаю. На пр.. виправив. Мабуть виправив, хоча "дь" мені звучить приємніше. Нажимаєм жмем змінив, це мабудь русизм?)

 

"в рідких випадках" - тих, які рідко трапляютсья. чітко передає думку.

"в окремих в." - тих, які окремо трапляються?! чи окремих від чого? двозначність, недоречність, незрозумілість. По крайній мірі - мені.)

 

знаходиться і міститься - це різні відтінки. не розумію, навіщо їх заміняти.

Знаходиться - перебуває з сенсовим акцентом на місце знаходження, адресу, позиціонування.

Міститься - перебуває з сенсовим акцентом на контейнер, середовище, об"єкт,серед якого перебуває.

Навіщо заміняти один акцент іншим? Чим знаходиться не подобаєтсья? Ви колись говорили, що його використовують, коли треба щось шукати, я не поділяю таке пояснення, але взагалі то зараз якраз такий випадок)

 

Ви виконуєте аналіз, а потім змушуєте ще й автора виконувати аналіз, тільки вже окрім тексту, ще й того, що написали ви.) Нечесно! ))

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Оксана Лутчин.

 Мій аналіз не зобов’язує Вас робити відповідний аналіз, що забирає море часу. Тільки у майбутніх статтях, за можливістю, враховувати ці зауваження, якщо, звичайно, бажаєте поступово вдосконалюватись у цьому напрямку.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

не бажаю!

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Дуже корисна стаття-огляд-керівництво!

Мені б її на початку! :)

 

"в рідких випадках" - в рідкісних випадках.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Моє враження про статтю як людини, яка мало знає комп"ютер. З описаного хотіла би чітко зрозуміти як користуватись сайтом. І не зрозуміла.. Написано пасіонарно, від душі-  але я так і не зрозуміла. Недоступно. Всього багато, спеціалісту можна і погратись. Потрібно мало і влучно, бо інакше заплуталися. Дякую.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Ви читали статтю про те, як писати блоги(огляд редактора статтей), і хотіли зрозуміти, як користуватись сайтом. В цілому, дуже жіночно..

Повна і "доступна" екскурсія по ресурсу можлива тільки тоді, коли будуть усталені основні елементи, тобто - в майбутньому.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Я можу зрозуміти автора, коли він пише від серця, вкладуючи в текст частинку себе, а потім хтось каже виправити помилки. Думаю, якщо ми своїми статтями робимо якісь підказки іншим, то також вміймо і сприймати  підказки інших. Ми ж граємось, нічого ображатися. Всім  весело !!!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Ха-ха! Мені сподобалось слово "жіночно". Дійсно! Чоловічий розум шліфується, відточується, загострюється завдяки жінці, щоби донести до неї . Дякую.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Наразі при написанні статей можна перемикатись між панелями інструментами: відразу під  полем з текстом є "формат тексту": "фул ейчтіемел" - панель форматування, що описувалась в цій статті, "текст" - перегляд коду, "тінімс" - з"явиться інша панель, якою можна редагувати текст. Нею можна відредагувати все те, що тимчасово забрано з панелі по замовчуванню.

Також, можна використовувати комбінації клавіш для швидкого і зручного форматування:

Ctrl+B - зробить виділений текст жирним

Ctrl+I - зробить виділений текст курсивом

Останні речення робились в режимі "вимкнути форматований текст", і виглядають ось так:

<p>Ctrl+B - зробить виділений текст <b>жирним</b></p>

<p>Ctrl+I - зробить виділений текст <i>курсивом</i></p>

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Андрій Гончаренко.

Вітання.
Хотів зробити публікацію, але чомусь в попередньому перегляді, "зміст", який автоматично зформувався інтегрувався в сам текст статті. Текст статті ніжно обгортає "зміст". І як це побороти? Приступ графоманства загострився дуже :-)
p.s. Зберіг до чернетки, "зміст" став нормально, але зверху нависає типу анонс статті. І чомусь ті підзаголовки, що відформатовані по центру, тепер відформатовані ліворуч. Біда, біда, огорченіє.

Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям стрімке спонукання до руху.

Зображення користувача Олександр Білий.

Пане Богдан. Так як я не знаю до кого звертатись, то звертаюсь до Вас з питання написання статті. Чому змінені правила. Функція - зораження - відсутня, а у обов'язковій ілюстрації відсутня команда - вставити. То яким чином ілюструвати поле статті.

Зображення користувача Миро Продум.

Тут додаткова інформація щодо написання блогів - система трохи вдосконалена https://www.ar25.org/node/30916

Зображення в тіло статті додавай кнопкою Add media

Олександр Білий каже:
Пане Богдан. Так як я не знаю до кого звертатись, то звертаюсь до Вас з питання написання статті. Чому змінені правила. Функція - зораження - відсутня, а у обов'язковій ілюстрації відсутня команда - вставити. То яким чином ілюструвати поле статті.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!