Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 17
  • Переглядів: 23

4. Етико-інтуїтивний Інтроверт, (Миротворець)

У даній темі ми будемо тут вивчати усе що стосується про соціотип ЕІІ, або як його ще називають Миротворець, INFj, Достоєвський, Ватсон. Гуманiст, Письменник

Гуманіст. Самозаглиблений аскет. Безпристрасна особа

Етико-Інтуїтивний Інтроверт    4 квадра
Псевдонім - Достоєвський, Ватсон     Коректор
Тварина - качка, риба Меланхолік

До даного соціотипа відносяться такі особи як:

на нашому сайті НО це: Альберт СаїнІгор КаганецьЕліза ДонцоваВіктор МакаренкоВасиль Діброва

а також видатні особи: Мілен ГотьєАнастасія Вертинська

та інші список яких протягом невизначеного часу буде поповнюватися


визначення соціотипів проводилося за методикою візуального визначення соціонічного типу (за фотографією) А.Гречинського (ІЕЕ), та Т.Педан (СЛІ). та іншими методами.

визначення соціотипів проводилося такими особами як: Анатолієм Гречинським (ІЕЕ), Тетяною Педан (СЛІ), Олександром Кушніром (ЛСЕ), Альбертом Саїном (ЕІІ)


В тему:

Модель психіки ЕІІ - Достоєвський, Ватсон

Етико - інтуїтивний інтроверт (ЕІІ) – INFJ

4 квадра “ДЕЛЬТА” (Клуб)

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ну мої матеріали практично усі 99.99% є запозиченими.
Тим не менш радий що тобі вони до вподоби.

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую. Ще розшифруйте, як користуватися цією табличкою, будь ласка.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Арсен Дубовик каже:
Дякую. Ще розшифруйте, як користуватися цією табличкою, будь ласка.

Пане Арсене, з часом будемо разом вчити цю дуже важливу в соціоніці табличку.
А ще якби ви були трішки уважнішими і бльш зацікавленішим, то вже і самі мали б мені про неї дещо розповісти, а так натомість ось прошу тримайте відповідне посилання Модель психіки до якщо ми потім ще будемо багато разів повертатися задля засвоєння інформації по кожному соціотипу.

Зображення користувача Тимур Де-Бальзак.
0
Ще не підтримано

Нууу... Загалом-то, я також ЕІІ, причому з посиленою інтуїцією. Скільки проходив любительських тестів у мережі - завжди випадало INFJ/Достоєвський. Оскільки від творчості Федора Михайловича я відверто не в захваті, то це мене завжди дратувало, й я не надто вірив мережевим тестам.
Так було, доки до мене не звернулася одна професійна лікарка-психіатриня: вона писала дисертацію, як це не дивно звучить, про особистісні особливості українських письменників-фантастів (!) - отже, в контексті цієї наукової роботи тестувала живих реальних письменників. Я також погодився заради науки позаповнювати кілька розлогих анкет... з тією лише умовою, що потім лікарка ознайомить особисто мене з особисто моїми (ну чужими!) результатами тестування. Отож, у неї я знов-таки вийшов ЕІІ... Довелось змиритися.
А от те, що Ігор Каганець - це також ЕІІ... Оце для мене справжнє відкриття! Наскільки я розібрався у соціоніці, можу лише припустити, що у пана Ігоря посилена етика, а не інтуїція (як у мене). Що ж, це ьагато що пояснює. Дякую за інформацію!

UPD. "...а також видатні особи: Мілен Готьє, Анастасія Вертинська..." - і це все?! А хто ще?..

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Тимур Де-Бальзак каже:
UPD. "...а також видатні особи: Мілен Готьє, Анастасія Вертинська..." - і це все?! А хто ще?..

Вітаю!
Багато ще хто!
Просто проект "САС" призупинився на невизначений термін у зв"язку із тим що у мене на протязі певного часу за цей час згоріло 2 ноутбука, 3-ій який я вже придбав самий дешевий, а отже і саме гірший на позиках мами, кошти які я їй повернув завдяки Меркурію, і власне ще також через поганий інтернет зв"язок.
Так що такі то діла, думаю років через 100 коли буду мати хорошу техніку і т.д. і т.п. то проект "САС" відновиться..
Так що можеш тим часом задовільнятися тим що вже є.

Зображення користувача Тимур Де-Бальзак.
0
Ще не підтримано

Альберт Саїн каже:
Так що можеш тим часом задовільнятися тим що вже є.

Угу, угу! 2 характеристики "Достоєвського" українською мовою, що є на сайті "НО", я вже зняв у свою колекцію. Бо у мене раніше були нотатки з наступних джерел:

  1. Гуленко В.В., Молодцов А.В. — Введение в соционику.
  2. И.Д. Вайсбанд. Рабочий материал по соционике. 1986.
  3. Панченко А.Л. «Алгоритм развивающего валеологического рефрейминга», Алтай, 1992 г.
  4. В.Стратиевская. «Как сделать чтобы мы не расставались», МСП, 1997 г.

Все це я відшукав з метою самовивчення після того анкетування лікарки-психіатрині, про яке згадував вище. І все це - російською... Ясна річ, що з російської можна самотужки перекласти українською, проте там багато спецтермінів, а з ними треба поводитися обережно. Все ж таки я інженер-металург за освітою, а не лікар і не філолог... Отже, відтепер у разі потреби спиратимусь на твої матеріали. Красно дякую!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ну мої матеріали практично усі 99.99% є запозиченими.
Тим не менш радий що тобі вони до вподоби.

Зображення користувача Тимур Де-Бальзак.
0
Ще не підтримано

Альберт Саїн каже:
Ну мої матеріали практично усі 99.99% є запозиченими.

Розумію. За гіперпосиланнями прогулявся.
До речі, з оцим сайтом:
Всеукраїнський Центр Соціоніки
- я якось зіткнувся, причому в не надто приємній для себе ситуації... Кілька років тому один мій колега закінчив курси з практичної соціоніки та почав її всіляко рекламувати у нашому вузькому товаристві. Власне, він і цей сайт рекламував - я запам'ятав логотип... Зокрема, хлопчина спробував видавати мені власні кадрові рекомендації, виходячи зі своїх соціонічних знань.
Потім спробував загнати мене в глухий кут, а коли всі його плани крахнули, у нас відбулась невеличка пікіровочка. Не пригадаю вже, з якого приводу, але я згадав про свій соціотип ("Достоєвський"). То хлопчина аж сіпнувся: ти "Достоєвський"?! Хто б міг подумати...
Я так зрозумів, він зайнявся соціонікою, аби маніпулювати людьми. А в характеристиці "Достоєвського" (якщо зовсім стисло, парою речень) є отака особливість: Достоевський намагається не допускати зловживання його терпінням, лагідністю, поступливістю, смиренністю. Розуміє, що є межа «приборканню власної гордості» і є межа «всепрощенню». У Достоевського виникають проблеми з кожним, хто намагається випробувати межу його поступливості. Себто, хлопчина виявився поганеньким соціоніком-практиком, якщо помилився у визначенні мого соціотипу й вирішив, буцімто на мене можна безкарно тиснути.
Але відтоді я переконався, що розібратися у соціоніці варто бодай для того, аби давати відсіч маніпуляторам. Тому ще раз дякую )))

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Не знаю із ким саме у тебе там були пригоди, але і у мене вони там також були..
Та проте дана методика того ВЦС є досконалою, а тому якщо той хлоп якщо він нею добре володів якщо дійсно володів то не факт що він краще знає твій соціотип ніж ти, а якщо він і справді нею користувався суто для маніпуляцій у що мені самому легко повірити так як сам Президент ВЦС цим всім там і займається то у такому разі мені все одно потрібно бачити твій фейс в чітких та якісних анфасів для того щоби побачити хто ти там насправді по соціотипу=)
Для замітки Президент ВЦС є тотожкою Юлії Тимошенко, та Міхаеля Саакашвілі, тому особисто я і не здивуюся якщо Саакашвілі щось там і для себе надумає в Одесі наманіпулювати тими людьми аби собі на тому сі збагатитися до схочу=))

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Тимур Де-Бальзак каже:
Але відтоді я переконався, що розібратися у соціоніці варто бодай для того, аби давати відсіч маніпуляторам.

Саме з цією метою я колись розібрався трохи з НЛП. Потів дуже смішно виглядало в моїх очах як один професійний НЛПшник повторював мої мікрорухи і положення тіла під час розмови, або як Яценюк вийшовши на сцену на мітингу зразу заставив людей вимовити три рази слово "так", і таке подібне.

Дійсно, для захисту своєї психіки від маніпуляторів треба знати основи цих маніпуляційних технік. Основи типування людей часто вчать на бізнес-тренінгах, щоб потім продавці могли легше "розкручувати" клієнтів.